Hassas Koordinatlı Haritalama

Havadan ölçmenin geleceğinin sabit ve statik değil, esnek ve dinamik olduğuna inanıyoruz. 3D modeller için yüksek çözünürlükte ve büyük bir doğrulukla veri almanın harika bir yolu. Ayrıca, veriler ve parametrelerle basit bir şekilde ilgilenmeye uygun bir şirket içi uçuş planlama yazılımı da sunuyoruz.

Esnek, Dinamik Kesin Sonuçlar

Havadan inceleme, çeşitli uygulamalar için harika bir çözümdür. Taş ocakları, kum ocakları, çöplükler, kömür stokları gibi zorlu sahalarla başa çıkmak için kullanılabilir.

Hava haritaları oluşturmak için insansız hava araçlarını kullanırken,  şüphesiz geleneksel ekipmanların ulaşamadığı yerlere gidebilirsiniz. Ayrıca, ölçüm personeliniz için daha fazla güvenlik elde eder, zamandan ve maliyetten tasarruf edersiniz.

Bir dron ve çok hassas bir GPS alıcısının bağlanması, gelecekteki hava haritalama geliştirmesinin en önemli alanlarından biridir. Bir diğer önemli özellik, veri işleme ve sanal harita oluşturmaya uygun özel bir yazılımdır. Bu yazılım, hassas GPS alıcısı tarafından toplanan verilerin alınmasına izin verir. Her görüntü, daha fazla coğrafi referans belirleme ve koordinat sistemi oluşturma için önemli olan gerekli bir veri paketine bağlanır.

Yaygın bir İHA araştırması, tipik olarak, 1 cm ila 5 cm çözünürlükte, kilometre kare başına 500’e kadar yüksek kaliteli görüntü üretebilir. Ek olarak, bireysel görüntülerden veya ortorektifiye edilmiş mozaiklerden elde edilen detay, genellikle şu anda uydu veya klasik hava fotoğrafçılığından bile erişilebilen her şeyi geride bırakıyor.

Shaman UAV Avantajları

Uluslararası Çalışıyor,Dünya’nın İleri Gelen Teknoloji Firmalarıyla Ortak Hareket Ediyoruz…

Alanında Öncü Firmalar

Drone teknolojilerini Dünya'da ileri gelen teknoloji firmalarıyla ortak çalışarak kullanıyoruz!

Yüksek Teknoloji

Akıllı sistemler, maksimum verimlilik ve yapay zekayla birlikte ileri teknoloji ürünlerimizle denetim yapıyoruz!

Tasarruflu Çözümler

Klasik yöntemlerin dışında drone ile denetimde daha düşük maaliyetlerle yüksek tasarruf sağlayabilirsiniz.

Diğer Shaman UAV Hizmetleri

Güneş Enerjisi Panelleri Denetimi
İnşaat Sahası & Şantiye Denetimi